Sanatçının Şarkıları

  İçerik akorların, tabların, bas tablarının ve sözlerin ayırt edilebilmesi için seçimlerinize göre renkli listelenmektedir.
Doğru Yanlış -41 puan Repertuarıma Ekle Dur Kaydır Kaydır yeni Akor Tab Söz Bas

Efkarlıyım

Akor
%87
Tab
%5
Söz
%3
Bas
%4
Em  Am  F   Dm
Efkarlıyım başım duman
  F    Dm   F Em
Sitemim var ey koca çınar
Em  Am  F    Dm
Zor günümde nicesini andım
   F   Dm    F Em
Muhabbet yetmezmiş bilmedim

Em  Am    F    Dm
Dün bugün dedim gönlüm avuttum
   F   Dm   F Em
Yarın yetmezmiş bilmedim
Em            Am
Dert bir yandan sevda bir yandan
    F   Dm   Em
Derman yetmezmiş bilmedim
F    Dm F Em
 sitem ne çare
Em  Am  F   Dm
Şu dünyanın haline kandım
    F  Dm   F Em
Ben yalnızmışım bilmedim
Em     Am
Gönül için için yanar da
   F   Dm   Em
Sabır yetmezmiş bilmedim
F    Dm F Em
 sitem ne çare

Doğru Yanlış Repertuarıma Ekle Kaydır Kaydır Dur yeni Akor Tab Söz Bas  

Akorist gelen istekler doğrultusunda geliştirilecek! Sizde katkıda bulunmak ister misiniz?

Değerli arkadaşlar,

Sizlerden gelen yorum ve e-postaları ilk günden beri takip etmekteyiz. Nefis fikirleriniz için teşekkür ederiz. Bunların bir kısmını hayata geçirmeyi ve Akorist'i daha kullanıcı dostu bir site haline getirmeyi planlıyoruz.

Özellikle sıkça gelen nota isteklerini karşılamak için bize notaların matematiğini anlatabilecek arkadaşlar arıyoruz. Uzman olmanızı beklemiyoruz, zaten Akorist gönüllüler ile ayakta duran bir proje. İlgilenen arkadaşlar akorist.com@gmail.com adresine e-posta atarlarsa mutlu oluruz.

Akorist.com

İnternete sansür değil, sürat lazım!

Yorumlar

Guest | 23 Kasim 2010 saat 20:18

Bu şarkının notası var mı? Bne de ney üflüyorum da ....Ney üfleyenleri de düşünelim:)

Guest | 27 Agustos 2009 saat 18:43

bende ney üflüyoru efkrlıyım ın notalarını arıyorum eklerseniz şmdiden tşkler:)

Guest | 16 Şubat 2009 saat 21:35

Uygulamanız beni çok memnun etti. Rica etsem Efkârlıyım şarkısınız notalarını da ekler misiniz? Ney üflüyorum.Nota okumam şart.Şimdiden teşekkür ederim.

Yorum Yap

Kaynak: www.zoque.net YORUM YAZMADAN ÖNCE:
Türkçe yazanlar için hatırlatmalar; cümle büyük harfle başlar, nokta ile biter. Noktadan sonra boşluk bırakılır, yeni cümle başlar. "gelcem, gitcem, gidiyom" denmez "geleceğim, gideceğim, gidiyorum" denir. "Herkez" denmez "herkes" denir. "Yaaaa" çok laubali bir sözdür. "bU şEkiLDE" yazmak sadece okuyanı yorar. "Yanlız" değil "Yalnız" denir. "ğ" harfi "g" şeklinde yazılamaz. "Bende, sende" denmez, "Ben de, sen de" denir. "Dahi" anlamındaki "de" ayrı yazılır. "Geldimi?" yazılmaz "Geldi mi?" yazılır. Soru takıları ayrı yazılır. "OKmi?" değil, "Tamam mı?" denir. "ahmet, belgin, duru" denmez. "Ahmet, Belgin, Duru" denir. Özel isimlerin, illerin, ülkelerin ilk harfleri büyük yazılır. "ki" eki, bağlaç olarak kullanılıyorsa ayrı, iyelik eki olarak kullanıyorsa birleşik yazılır. "v" yerine "w" yazılmaz. Yani Türkçe, Türkçe yazılır. MSN Türkçesi'yle değil. MSN türkçesi ile yazılan yorumlar silinecektir.
AYRICA:
Burada küfür etmek kimseye bir şey katmaz. Burada bize teşekkür etmenize gerek yok, lütfen sadece alakalı ve seviyeli yorum yapın. Aşağıdaki editör kendinizi en iyi biçimde ifade etmeniz için konmuştur. Arka plan renginde ya da yazı renginde yapacağınız değişiklikler yorumunuzu okunamaz hale getirebilir, lütfen dikkat edelim. "Güzel", "Bu şarkıyı seviyorum" tarzı yorumlar lütfen yapmayalım. Aşkınızı burada ilan etmeyin. Sanatçılar hakkında bilgi girmek için sitemizin ArWiki özelliğini kullanın. Site ile ilgili görüşlerinizi, isteklerinizi iletisim@akorist.com adresine yollayın. Burada konuşulan müzik olsun. Bol Keyifler..
Sadece üyeler yorum yapabilir.
 
Güvenlik kodunu okuyamıyorum
Blog